Городнянська міська рада
НОВИНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Участь у форумі молодіжних ініціатив “Молодіжні ради” взяла і Городнянщина

У суботу, 13 листопада, секретар молодіжної ради Максим Страдомський разом з представниками молодіжних консультативно-дорадчих органів із Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Хмельницької, Чернігівської та Чернівецької областей різних рівнів взяли участь у форумі молодіжних ініціатив: “Молодіжні ради”, який відбувся в КВЦ “Парковий” місто Київ.

Під час форуму відбулися дві панельні дискусії:

– Участь молоді та нове молодіжне законодавство: Національна рада з питань молоді та Український молодіжний фонд – участі в якій взяли народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Санченко та заступниця Міністра молоді та спорту України з питань молодіжної політики – Марина Попатенко.

– Роль молодіжних рад у формуванні та розвитку молодіжної політики України під час якого власним практичним досвідом  поділилися радник голови Вінницької обласної державної адміністрації – Микола Кобися, голова молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації, голова Бучанської молодіжної ради 2018-2020 років – Діана Придьма та голова молодіжної ради при голові Чернівецької обласної державної адміністрації – Володимир Крижанівський.

Найбільш плідною ж була робота у групах. Учасники форуму опрацювали зміст проблематик у діяльності молодіжних консультативно-дорадчих органів. Виокремивши найрозповсюдженіші з них у форматі дискусій «світового кафе» напрацювали рекомендації для їх системного вирішення. 

На прикінці форуму відбулося обговорення створення Конгресу молодіжних рад України, які активно будуть підтримувати діяльність молодіжних рад України.

На думку учасників молодіжного форуму, підтримка діяльності  молодіжних рад в Україні сприяє розбудові демократії,  підвищенню активності молоді  та її участі у прийнятті управлінських рішень.