Городнянська міська рада
Новини

У міському ЦНАПІ можна отримати послуги з держаної реєстрації бізнесу

У Центрі надання адміністративних послуг міської ради, що знаходиться за адресою м. Городня, вул.Троїцька, 15, можна скористатися такими послугами державної реєстратрації:

 1. Державна реєстрація створення юридичної особи.
 2. Державна реєстрація створення (змін до відомостей, припинення) відокремленого підрозділу юридичної особи.
 3. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи.
 4. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи.
 5. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора.
 6. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі власного установчого документа (модельного статуту).
 7. Державна реєстрація фізичної особи-підприємця.
 8. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи.
 9. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.
 10. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи.
 11. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 12. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

З них платними є такі види послуг:

 • державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою (вартість 680 грн.);
 • державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію (вартість 230грн.)
 • державна реєстрація змін відомостей про прізвище, ім’я, по-батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця (вартість 230 грн.);
 • надання виписки для проставлення апостилю т а витягу в паперовій формі (вартість 110 грн.).

Усі реєстраційні дії здійснюються у відповідності із Законом України від 26.11.2015 № 835 – VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».