Городнянська міська рада
Новини

У Травневому готуються до чергового зарибнення

Ставок у Травневому пережив свій перший повноцінний сезон спортивного рибальства. Майже дворічна робота групи ентузіастів принесла свої перші плоди і улови. Певно, більшість відвідувачів отримали задоволення від побачення із водоймою, задоволеними лишились і риболови. Проте на досягнутому риболови-спортсмени Городнянщини зупинятись не збираються.

Вони вже планують чергове зарибнення ставка. Для чого збирають кошти від усіх небайдужих, хто хоче долучитись до шляхетної справи. Зв’язатись із ініціативною групою можна по телефону 067 404 5885.

Варто нагадати, що долею ставка опікується ініціативна група риболовів за схемою, по якій було свого часу відроджено озеро Циганське. Щоправда у Травневому зробили особливий акцент на спортивності рибальства та дотриманні Правил до дрібниць. Звичайно, не всі відвідувачі сприйняли такі нововведення позитивно, проте згодом прийняли за норму виловлювати рибу тільки встановлених розмірів на відповідні снасті. На ставку вже навели лад, проте його відродження триває. Організатори не збираються зупинятися на досягнутому і планують ще чимало робіт, щоб ставок став не тільки улюбленим місцем відпочинку, а й своєрідною відправною точкою розвитку дбайливого ставлення риболовів до всіх водойм не лише Городнянщини, а й країни.