Городнянська міська рада
Новини

У Сеньківці, Мощенці та Пекурівці відбулися просвітницькі заходи із земельних питань

На минулому тижні директор Чернігівського МЦ Володимир Бобруйко фахівці Центру Ярослав Хоменко, Юрій Кирдан та Світлана Махріна, заступник начальника відділу «Городнянське бюро правової допомоги» Тетяна Костюкова спільно з юристом громадської організації «МАРТ» Дмитром Науменком проводили правопросвітницькі заходи із земельних питань в межах реалізації Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» і надавали безоплатну правову допомогу мешканцям сіл Сеньківка, Мощенка та Пекурівка Городнянської територіальної громади.

Під час зустрічі із мешканцями громади їх було проінформовано про порядок набуття та реалізації права власності на земельну ділянку, правове регулювання користування земельною ділянкою, встановлення меж земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів, відповідальність за порушення земельного законодавства, запобігання та протидію домашньому насильству, призначення аліментів, призначення субсидії, оформлення спадщини, порядок та підстави надання безоплатної вторинної правової допомоги та інше.

По завершенню заходів у населених пунктах працювали консультативні пункти доступу до безоплатної правової допомоги. За отриманням правової допомоги звернулось тридцять осіб, які отримали вичерпні та професійні консультації з питань цивільного, земельного, пенсійного, спадкового, сімейного, соціального та житлового законодавства.Усі бажаючі отримали інформаційні буклети з питань правового характеру та візитки із зазначення контактних номерів та адресою Центру.Нагадуємо, що для отримання юридичної допомоги можна звернутися за адресою: м. Чернігів, пр-кт. Миру, 49-а, тел: (0462) 77-51-68.Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.