Городнянська міська рада
Новини

У “Музеї науки” побували здобувачі освіти міських ліцеїв

Здобувачі освіти міських ліцеїв відвідали “Музей науки” Малої академії наук у м.Київ, де продемонстровані найважливіші наукові здобутки.

Тут можна здійснити космічну подорож, побачити двометрову голограму і 60-кілограмовий кристал, скласти з атомів воду та сіль у доповненій реальності, дізнатися, як побудований організм людини. Загалом на відвідувачів чекають понад 120 інтерактивних експонатів та інсталяцій.

Концепція Музею науки одним словом – спектр. Спектр наук, відкриттів і вражень. Від запуску блискавки в котушці Тесли та керування роборукою до можливості побачити власний голос, потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель з оптичною ілюзією.

Над експозицією, що складається із 7 блоків, працювали команди з України, Канади, США, Польщі та Швеції.

Зокрема, тут представлена виставка «Дивна матерія» канадського Ontario Science Center, одного з найвідоміших наукових і дослідних центрів світу.

Виставки «Великі винаходи», «Людина», «Акустика» та «Оптика» розроблені спеціально для Музею науки польською компанією «Strong Interactions», команда якої працювала над створенням знаменитого Центру науки «Коперник» у Варшаві.

А один із ключових експонатів приїхав до Києва з Музею математики в Нью-Йорку. Це трицикл із квадратними колесами, таких у світі всього чотири.

Під час карантину в просторі підтримуватимуться посилені заходи безпеки, рекомендовані МОЗУ. А саме: вхід у масках, обмеження кількості відвідувачів завдяки завчасному придбанню квитків з фіксованим часом, дезінфекція інтерактивних елементів експонатів та інших поверхонь (за інформаційними матеріалами офіційного вебсайту «Музею науки»).