Городнянська міська рада
Новини

У місті розпочались роботи по ремонту дороги по вулиці Незалежності

    Проблемна ділянка в районі дев’ятиповерхівки та мосту через річку багато років спричиняла для людей купу незручностей.

   Мало того, що цей житловий будинок свого часу був зданий в експлуатацію з незавершеним належним чином будівництвом,  без тротуарів, без благоустрою довкола нього, так ще й природній крутий схил до річки з вузькою дорогою спричиняв аварійні ситуації для дорожнього руху, особливо взимку, під час ожеледиці. Це становило небезпеку і для пішоходів, і для водіїв.  А в повноводні весни під час розлиття річки виникає велика ймовірність руйнування самого мосту та асфальтного покриття на дорозі.  Окрім того, там пролягає теплотраса, яка веде до міської лікарні, і яка на даний час «завалилась» через просідання грунту.

     У планах міської ради реконструкція дороги та тротуарів була ще до початку повномасштабного вторгнення, вже був підготовлений відповідний проєкт. Через військові дії він два роки пролежав і його не запускали в дію. Але нещодавно було прийнято рішення приступити до реалізації даного проєкту.

   Щодо тих, хто викрикує лозунги «Не на часі!» і звинувачує в неправильному розподілі коштів. Війна триває у всій країні. І тим не менш усюди ведеться будівництво й відновлення. Не такі великі кошти витрачаються з міського бюджету для нагального ремонту – це не мільярди гривень. На ЗСУ спрямовуються значно більші кошти, але соцмережі – не місце для звітності про це.

    Звісно, можна й нічого не робити в плані ремонтів. Але невідомо скільки триватиме війна. Всі жжиттєво важливі об’єкти мають здатність руйнуватись з часом, тим більше якщо вони вже знаходяться в аварійному стані. Що тоді «співатимуть» ті самі  коментатори, частина з яких і не живе в Городні, коли міст завалиться, і не можна буде ні пройти, ні проїхати, а коштів на ремонт та тотальну реконструкцію не буде, бо вже в наступному році міський бюджет буде дефіцитним, і навряд чи він «розбагатіє» і після закінчення війни? Можна тільки здогадуватись. І не забувайте, що якщо саме вас дана проблема не стосується, то в місті живуть інші люди й діти, яким потрібні й мости, й дороги, попри війну. Бо життя, хоч і сумне й важке, але триває.

     Ремонтні роботи по вулиці Незалежності вже стартували. Тут буде реконструйовано міст, зроблено водовідведення, тротуари та нове асфальтоване покриття. Підрядником виступає чернігівське ТОВ «СПАРТАКБУД».