Городнянська міська рада
Новини

У МІСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №2 СТВОРИЛИ, А НАПРИКІНЦІ ВЕРЕСНЯ Й УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ НОВИЙ КАБІНЕТ – КЛАС БЕЗПЕКИ

     Безпековий кабінет з’явився за ініціативи вчительки початкових класів Тетяни Висоцької. Створити спеціалізований кабінет пані Тетяні допоміг міжнародний фонд ПРООН, який працює під егідою Організації Об’єднаних Націй. Клас безпеки зручно й затишно розташувався у приміщенні колишнього шкільного гардеробу, поряд із входом в укриття.

–Оснащення кабінету ще перебуває у процесі, бо ми намагаємось максимально наповнити його наочністю. Можна скільки завгодно багато розповідати дітям, наприклад, про мінну небезпеку і вибухові пристрої, проте найефективніше мати зображення таких предметів, бажано об’ємні, щоб діти побачили і запам’ятали їх зовнішній вигляд. Те саме стосується й побутових ризиків – розплавлений електричний чайник чи інший підгорілий електроприлад добре запам’ятовуються і змушують дітей у подальшому із обережністю користуватися електрикою, – зазначила Тетяна Висоцька.

     Перший безпековий урок для найменших школярів провели головні інспектори обласного управління ДСНС Євген Сердюк і Валерія Аніч. Саме про мінну і пожежну безпеку йшлося на уроці, а ще про інші ризики у побуті, на вулиці і дорогах.

     Учні початкових класів також радо спілкувались із рятувальниками нашої міської пожежної частини, які показали  всі можливості спеціального пожежного автомобіля і влаштували справжнє водне шоу із засобами гасіння пожеж.

     Новий клас безпеки працює над тим, щоб діти вміли безпечно поводитися у різних життєвих ситуаціях й могли в разі потреби правильно відреагувати в умовах небезпечних ситуацій. Організатори продовжують наповнювати кабінет наочністю, тому не відмовляться від спонсорської допомоги.