Городнянська міська рада
Новини

У листопаді в Городнянській громаді на запрошення міської ради почала працювати ще одна благодійна організація — благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», з якою міський голова Андрій Богдан підписав меморандум про співпрацю.

Фонд проводиив оформлення і виплату допомоги від ООН у сумі 2200 гривень на кожного члена родини в місяць тим, хто не оформив, не встиг, не знав як це зробити, на загальну суму 6 600 гривень. Працював фонд з людьми, які проживають у сільській місцевості.

Задля цього фахівці фонду робили регулярні виїзди по селах громади, працювали й у вихідні та в періоди, коли були тривалі відключення світла. А якщо не було можливості доїхати, наприклад, у Мощенку, то для жителів цього села міська рада організувала масовий приїзд у Городню. Або ж працювали зі старостами сіл.

Нині фонд завершив даний проєкт у Городнянській громаді. Але попереду – нові напрямки подальшої співпраці. За що щира подяка керівництву і всій команді фонду, адже саме завдяки таким небайдужим людям нам легше переживати всі наслідки ворожого вторгнення.

Переглянути статистику та оголошення

Просувати допис

All reactions:

2525