Городнянська міська рада
Новини

У громаді з робочим візитом голова ОДА Анна Коваленко

Міський голова Андрій Богдан разом із головою ОДА Анною Коваленко оглянули хід виконання робіт у Городнянському ліцеї № 2 та Хоробицькій амбулаторії.

Передбачено, що кошти в сумі більше 88 тисяч грн. з міського бюджету будуть спрямовані на добудову медичного закладу у Хоробичах. Передбачувано, що найближчим часом всі роботи будуть завершені і більше  трьох тисяч людей із навколишніх сіл отримуватимуть якісну медичну первинну допомогу у новому сучасному приміщенні.  

Наразі відсоток виконання будівельних робіт становить 75%. Вже улаштовано фундамент, монолітний пояс, стіни та перегородки, перемички, горище та перекриття, покрівлю, вимощення, зроблено монтаж віконних та  дверних блоків.

Для амбулаторії вже придбали базове медичне обладнання, за рахунок субвенції – автомобіль, на якому сімейні лікарі їздять до пацієнтів у віддалених населених пунктах.

На сьогоднішній сесії міської ради депутати підтримали співфінансування проєкту «Спроможна школа для кращих результатів», а саме – капітальний ремонт харчоблоку та актової зали Городнянського ліцею № 2. Також там запланована заміна внутрішніх мереж вентиляції, водопостачання та каналізації. Загальна кошторисна вартість проєкту складає 10 млн 257 тис грн.