Городнянська міська рада
Новини

У ГОРОДНЯНСЬКИХ СОЦПРАЦІВНИКІВ—НОВІ ВЕЛОСИПЕДИ

1 серпня соціальні працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради отримали чудовий подарунок — новенькі велосипеди. Всього фонд «Save the Children» передав Центру 48 веломашин. З них 47 для соціальних працівників і один —для медичної сестри.

14 соцробітників міста отримали їх учора, а також велосипеди були доставлені у найвіддаленіший Володимирівський старостат. Решта роз’їдуться по старостатах громади найближчим часом.

Фонд «Save the Children», співпрацюючи з міською радою, не вперше надає допомогу Городнянській громаді. Зокрема, першою хвилею була грошова допомога жителям Сеньківки, чиї будинки знаходяться в зоні постійних обстрілів, для можливості переїзду та винаймання житла в більш безпечному місці. Допомога надавалась в розмірі 100 доларів на зареєстровану людину в місяць одразу в сумі, еквівалентній трьом місяцям. Нині на таку допомогу очікують жителі вулиці Лісової, чиї будинки постраждали від обстрілів.  Є й інші напрямки співпраці, які зараз втілюються в життя. Міська рада й надалі працюватиме над тим, щоб шукати додаткові можливості для надання через благодійні організації та фонди допомоги тим жителям громади, які постраждали від військових дій та потребують її найбільше, та для того, щоб громада отримувала ресурси на відновлення та захисту від можливих наслідків російської агресії.