Городнянська міська рада
Новини

У Городні з візитом перебував перший заступник міністра соціальної політики Є.Котик, радник міністра внутрішніх справ А.Гулідін та волонтери

Сьогодні в Городні перебували перший заступник міністра соціальної політики Євген Котик, радник міністра внутрішніх справ Антон Гулідін та меценат-волонтер Петро Михайленко. Вони приїхали щоб подивитися як громада живе після місячної окупації, поспілкуватися з її керівництвом та жителями, дізнатися які на сьогодні проблеми є найнагальнішими і чим можна допомогти у пришвидшенні їхнього вирішення.

—Ми приїхали саме на Городнянщину, бо до нас звернувся волонтер Олексій Полле розповів, що це один з регіонів, який страждав від ворожої окупації і сюди не доїжджає гуманітарна допомога в потрібному обсязі, —розповів Антон Гулідін.— Тому ми вирішили поїхати особисто вивчити ситуацію, дізнатись потреби, що сюди необхідно привезти, а заодно доставили продуктові набори для людей, які найбільше постраждали в період бойових дій на території громади.

Продуктові набори кількістю 60 штук було одразу вручено мешканцям розрушених будинків по Лісовій та Весняній, решта буде доставлена у Сеньківку та інші села, які постраждали від обстрілів. Антон Гулідін як засновник благодійного фонду «Фундація друзів України» розповів, що фонд було створено саме під час війни для того, щоб мати можливість допомагати, залучаючи міжнародних партнерів, і військовим, і людям, які страждають від війни.

Газета “Новини Городнянщини”