Городнянська міська рада
Новини

У Городні розпочав роботу центр обслуговування споживачів газу

У Городні відкрили перший центр обслуговування споживачів газу – 104.ua Клієнтський простір, за адресою вул. Троїцька, 3. Це вже дванадцятий 104.ua Клієнтський простір на Чернігівщині з комфортними умовами для обслуговування споживачів блакитного палива.

«104.ua Клієнтський простір розташований у самому центрі Городні, сюди зручно їхати з будь-якого району міста. Зараз закінчився опалювальний сезон, збільшилася кількість звернень щодо заміни газового обладнання та реконструкції газових мереж, замовлення технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж, адже ці роботи зручніше проводити у теплу пору року», – розповідає персональний менеджер Ірина Кожем’яко.

У Клієнтському просторі планують обслуговувати понад 8,5 тисяч клієнтів компанії АТ «Чернігівгаз» з Городнянщини.  Він облаштований у форматі відкритого простору – «оpen space» та обладнаний сучасною комп’ютерною технікою і меблями, а також укомплектований необхідною інформаційно-довідковою продукцією. Клієнти зможуть отримати консультації по особових рахунках, підібрати та придбати необхідне газове обладнання, замовити послуги з реконструкції та приєднання до газових мереж.

Крім Городні, 104.ua Клієнтські простори працюють у Чернігові, Прилуках, Ніжині, Корюківці, Бобровиці, Козельці, Бахмачі, Носівці, Семенівці, Борзні та Мені.

Довідка: АТ «Чернігівгаз» – газорозподільна компанія, яка здійснює свою діяльність на території Чернігівської області у співпраці з брендом РГК.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботиоператорів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

АТ “Чернігівгаз” обслуговує 357 тисяч споживачів у категорії “населення” та 2028 промислових і комунальних об’єктів.  У 2020 році АТ «Чернігівгаз» доставило 587,4 млн куб.м газу. Загальна протяжність газопроводів, які обслуговує компанія, складає  14 тис. км.

За інформацією управління зовнішніх комунікацій Чернігівгаз