Городнянська міська рада
Новини

У Городні прийом громадян проводив начальник ГУНП у Чернігівській області В.Нідзельський

Сьогодні, 21 жовтня, у Городнянській громаді особистий прийом громадян проводив начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський. Спільно з міським головою Андрієм Богданом, заступником начальника ЧРУП ГУПН в Чернігівській області Романом Пастушком та начальником Городнянського відділу поліції № 1 Романом Лутченком він спілкувався з мешканцями громади.

Окрім  нагальних питань, які хвилюють місцевих жителів, йшла мова й про реалізацію програми «Поліцейський офіцер громади», яка є ключовим елементом реформування Національної поліції.

Проєкт направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції, головною метою якого є поліцейська діяльність, орієнтована на громаду. Він має на меті залучити до роботи досвідчених, вмотивованих та  відповідальних поліцейських, які будуть підзвітні за свою роботу не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою. 

Натомість, згідно програми, вони отримуватимуть гідну заробітну плату, службовий автомобіль та соціальне забезпечення згідно законодавства (Детальніше про проєкт: Офіційний сайт Національної поліції: https://www.npu.gov.ua/ya-tut.html).