Городнянська міська рада
Новини

У філії «Городнянське лісове господарство» ДП «Ліси України» 12 з 13 лісництв розпочали лісовідновлювальні роботи. Тільки Рубізьке лісництво не долучилось до весняної посадки, бо більшість робіт на його території неможливі

        Всі інші лісництва лісогосподарського підприємства мають масштабні плани. Господарство протягом року збирається створити ділянки лісових культур на площі 340 гектарів, 200 з яких заплановано саме на весну. Половину весняних планів лісівники вже виконали, посадивши більше 100 гектарів нових лісів.  Варто зазначити, що все лісовідновлення підприємство здійснює власним посадковим матеріалом, для чого лісоводи виростили 3 мільйони стандартних сіянців. Більшість закладених ділянок є змішаними посадками сосни й широколистих порід.

     Для потреб озеленення населених пунктів і приватних садиб на розсадниках екзотичних і декоративних рослин лісівники виростили три тисячі саджанців, які підприємство реалізовує.

     Городнянське лісове господарство у сфері лісовідновлення постійно працює на перспективу, для чого заготовляє насіння лісових культур. У спеціальних приміщеннях підприємства зберігається дві тонни жолудів дуба звичайного і 290 кілограмів насіння сосни.