Городнянська міська рада
Новини

Творчий звіт Городнянської школи мистецтв імені Лідії Кондрашевської

15 травня у міському будинку культури відбувся творчий звіт «Країна мрій»  комунального закладу «Городнянська школи мистецтв імені Лідії Кондрашевської».

Разом на одній сцені виступали учні та їх викладачі. Оркестри, хори, солісти, дефіле учнів відділу образотворчого мистецтва, з власноруч розписаним одягом та кількагодинний концерт митецької насолоди та чаруючої музики. Цілий рік вихованці школи мистецтв плідно вчилися, відвідували музичні та художні відділення, вивчали музичну грамоту та опановували мистецтво гри на різних інструментах аби продемонструвати батькам, рідним та друзям, усій Городні свої уміння, таланти та здобутки на творчому щорічному звіті.

Окрасою творчого звіту став виступ естрадного оркестру «Gorod Band».

Учасників творчого звіту привітали міський голова Андрій Богдан та начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Яцкова.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у музичне виховання дітей та активну участь створенні естрадного оркестру «Gorod Band» Почесними грамотами міської ради були нагороджені Агаркова Тетяна Анатоліївна, Ругаль Олена Миколаївна та Круглик Сергій Леонідович – викладачі КЗ «Городнянська школа мистецтв імені Лідії Кондрашевської».