Городнянська міська рада
Новини

Цьогоріч, як і завжди напередодні Дня міста, міська рада відзначала найбільш ошатні садиби господарів, які творять зразкову красу довкола своїх осель.

Це заняття, яке вимагає багато часу, вміння та вкладення певних коштів. Між тим місцеві ландшафтні дизайнери не рахуються з цими вимогами й творять красу не тільки для душі, а й для всіх, хто має змогу нею милуватися.

Перше місце журі одноголосно присудило Олександру Сірому, який  проживає по вулиці Жовтневій, 78. Часто перехожі притишують кроки, щоб помилуватися акуратністю декоративної зони біля його будинку. Але справжнє диво чекає гостей на подвір’ї — там просто влаштувалася рослинна казка.

Не набагато поступається батьковому мистецтву й син Ігор Сірий, який проживає з сім’єю по вулиці Шевченка,3. Там чудові декоративні зони облаштовані у дворі двоповерхового будинку. Оскільки господаря дома не виявилось, подарунок й грамоту від міської ради прийняла дружина Марина, яка зізналась, що свекор допомагав і їм облаштовувати  рослинний рай біля квартири. А їхня справа — то вже його примножувати й доглядати, бо таке господарство потребує чимало клопоту. Чого вартувало тільки перемити отакенну купу дрібних камінчиків, яким вимощені клумби. Але воно того варте — в такій красі душа відпочиває.

Третє місце журі присудило родині Юрія Непопа, який мешкає по вулиці Молодіжній, 14. Біля будинку в ландшафтний дизайн клумб господарі вписали й чудові фруктові деревця, які радують осіннім врожаєм.

У мирний час всі переможці щорічного конкурсу «Зразкова садиба» були б вшановані на сцені й нагороджені гучними оплесками глядачів. Нині ж заступник міського голови Ігор Лахнеко та Секрктар міської ради Світлана Більська від усіх городнянців привітали господарів вдома, подякували їх за красу витворів їхніх рук, яка прикрашає місто, й вручили ще по одній декоративній рослині, яка, мабуть, скоро впишеться в прекрасний дизайн їхніх подвір’їв.