Четвер, 29 Лютого, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Центр надання соціальних послуг міської ради може надати допомогу у створенні прийомної сім’ї

Прийомна сім’я утворюються з метою забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх у сім’ї на виховання та спільне проживання.

Прийомна сім’я – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні батьки – подружжя або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, які взяли на виховання та спільне проживання дітей-сиріт і дітей, позбавлених  батьківського  піклування.

Прийомні діти – діти-сироти і діти,  позбавлені батьківського піклування, влаштовані до прийомної сім’ї.

Прийомні діти  проживають і виховуються у прийомній сім’ї до досягнення 18-річного віку. Після досягнення 18-річного віку вони  у разі продовження навчання в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти  можуть за їх вибором продовжити проживати і виховуватися у цій прийомній сім’ї до закінчення відповідних закладів освіти.

У разі утворення прийомної сім’ї прийомні батьки беруть за плату прийомних дітей на власну житлову площу за наявності відповідних санітарно-гігієнічних та побутових умов.

За прийомними дітьми зберігаються пільги і державні гарантії, передбачені законодавством  для  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

За більш детальною інформацією про створення, функціонування та соціальний супровід прийомних сімей можна звернутися до Центру надання соціальних послуг міської ради.

Чернігівська обл., м. Городня, пров. Троїцький, 2,

 тел. (04645) 2-18-90