Городнянська міська рада
Новини

Триває вакцинація від COVID-19

У минулу суботу, 24 липня в приміщенні міського будинку культури розпочав роботу Центр вакцинації населення від COVID-19 (вхід зі сторони будинку культури напроти колишньої будівлі районної ради).

Щеплення проводиться за попереднім записом, один флакон вакцини Moderna розрахований на 15 доз. На сьогодні, 29 липня, вже записалося 30 чоловік, ще сорок п’ять на найближчу суботу. Є бажаючі вже й на 5 та 7 серпня.

Перед вакцинацією пацієнти проходять огляд у лікаря Ольги Гузь. Медсестра Валентина Дударенко вносить персональні дані відвідувачів у електронну систему. У окремому кабінеті імунізацію вакциною від коронавірусу проводить Олена Коток, вона ж здійснює запис за телефоном. Увесь персонал пройшов спеціальну підготовку та навчання.

«Після ін’єкції ще півгодини прошу вакцинованих почекати у коридорі, аби проконтролювати виникнення можливої алергічної реакції. Допустима також незначна опухлість місця уколу», – зазначає Олена Василівна.

Бібліотекар Хоробицького ліцею Валентина Шалуха та завгосп Комісаренко Антоніна вже отримали першу дозу, через чотири – тижні ревакцинація. На їх переконання, вакцинація – це дієвий спосіб попередити поширення захворюваності на COVID-19.

Нагадаємо, Центр вакцинації працює щочетверга та щосуботи з 9.00 до 13.00 год. Контактний номер телефону 067 324 59 96.

Також працює пункт щеплення у міській лікарській амбулаторії за адресою м.Городня, вул. Чернігівська, 26. Контактний номер телефону 068 390 11 43.

Пресслужба міської ради