Городнянська міська рада
Новини

Триває ремонт доріг між населеними пунктами громади

Днями міський голова Андрій Богдан та голова Чернігівської райдержадміністрації Василь Тройна оглянули хід виконання ремонтних робіт на одній із автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Городнянської громади.

У минулому році проведено ремонт ділянки дороги протяжністю 5 км, що сполучає с.Хоробичі  та та с.Ваганичі.

Наразі управління капітального будівництва облдержадміністрації завершує процедуру відкритих торгів з визначення виконавця поточного середнього ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення Володимирівка – Хоробичі – Бутівка з під’їздом до с. Лемешівка на ділянці км 0 + 000 – км 44 + 700. Цьогоріч очікується, що ще 2,4 км дороги, яка сполучає села Ваганичі та Вершини буде відремонтовано.

Завершено підсипку грунтощебеновою сумішшю автошляху, що сполучає села Хоробичі  та Андріївку. У вересні цього року голова ОДА В’ячеслав Чаус у ході робочого візиту на Городнянщину оглянув стан дороги, через яку пролягає маршрут шкільного автобусу. Читати: https://cutt.ly/kR9rcB8

Міською радою спільно з управлінням капітального будівництва облдержадміністрації здійснено ремонтні роботи задля безпечного руху в даному напрямку.