Городнянська міська рада
Новини

Тренінг для виконавчих директорів РВ АМУ та членів Правління Асоціації міст України

16-17 квітня у Києві проходить тренінг «Розбудова інституційної спроможності асоціацій органів місцевого самоврядування». Учасники заходу – члени Правління Асоціації міст України та виконавчі директори регіональних відділень АМУ. У заході взяв участь  міський голова Городнянської міської ради Андрій Богдан, як  член правління АМУ.

Головна мета тренінгу – посилення здатності асоціації надавати об’єднаним територіальним громадам, які є їх членами, якісні послуги та представляти їх інтереси в найефективніший спосіб.

Консультанти та експерти Програми у ході навчання розкриють питання покращення навичок стратегічного планування, впровадження ефективних організаційних процедур, розробки і удосконалення внутрішніх нормативних документів, розбудови членства, удосконалення фінансового менеджменту. Окрім того, учасники тренінгу ознайомляться з відповідними методиками та інструментами роботи з громадами, розробленими DOBRE. 

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан звертаючись до учасників, зокрема, зазначив: «Єдиний голос місцевого самоврядування  – це голос Асоціації міст України. Тому наша Асоціація має надавати громадам якісні послуги. Кількість членів АМУ постійно зростає, відповідно і послуги мають покращуватися. Дуже важлива участь у тренінгу членів Правління, адже від них також залежить розвиток спроможності і розбудова асоціації». Він також побажав учасникам успішного навчання і висловив переконання, що результатом стане удосконалення інституційних можливостей АМУ, покращення якості планування роботи, підвищення спроможності регіональних відділень надати послуги громадам-членам.