Городнянська міська рада
Новини

Товариський турнір  в ім’я дружби

      У суботу, 27 січня, у міську дитячо-юнацьку спортивну школу завітало чимало гостей на відкритий турнір з боксу під гаслом «Спортивні діти – здорова нація». На жаль, наші боксери поки не мають змоги проводити масштабні змагання, які у минулі роки були традиційними і збирали юних боксерів не тільки з усієї області, а й з сусідніх областей. Цього разу на ринзі зустрілись боксери з Чернігова, Березни, Рогізок, Кучинівки та Городні.

 

     Середина зими  зазвичай відзначається своєрідним затишшям у спортивних змаганнях з більшості видів спорту. Саме тому тренери сусідніх громад вирішили підбадьорити своїх вихованців. Разом із юними спортсменами прибули цілі делегації за участю батьків, однокласників та друзів.   Під час відкриття турніру учасників і вболівальників привітали  начальник відділу освіти міськради Григорій Смоляр і настоятель храму Василія Великого отець Андрій Романюк. Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання і разом заспівали національний гімн.

     Змагання відкрили боксери з дорослого дивізіону, які показали високий клас й не меншу динамічність боксування. За рішенням суддів переміг городнянець Дмитро Аношенко, здолавши Артура Шевельова з Чернігова. Також відбоксували дві вихованки Городнянської секції боксу Карина Курочкіна і Анастасія Шуляк, яким судді одноголосно присудили бойову нічию. Всього змагалось вісімнадцять пар боксерів у різних віко-вагових категоріях. Як зазначили і організатори і учасники змагань – цього дня перемогли всі, бо отримали чимало позитивних емоцій і справжнього дружнього спілкування.

     Традиційно турнір підтримали відділи освіти, культури, сімї, молоді і спорту міської ради, постійний меценат боксерської спільноти підприємець Юрій Забродський, постійні спонсори Павло Пиниця і Данило Денисенко. Безпеку забезпечили Збройні Сили України.