Городнянська міська рада
Новини

ТОВ “Байєрсдорф Україна” через ГО «Городнянщина майбутнього» було втілено в життя проєкт зі здійснення комплексу будівельно-монтажних робіт укриття у підвальному приміщенні  КНП «Городнянська міська лікарня»

    В ході його реалізації частина підвального приміщення міської лікарні була адаптована під укриття з облаштуванням операційної, перев’язувальної, палати післяопераційного відновлення та інклюзивно-доступних санвузлів.

    За кошти донору   ТОВ “Байєрсдорф Україна” у частині підвального приміщення було здійснено демонтажні роботи, кладочні та опораджувальні роботи, а також влаштовано систему водопостачання та каналізації в т. ч. каналізаційні установки, зроблено монтаж системи електропостачання та електроосвітлення  та монтаж системи вентиляції.

    Створення операційної, перев’язувальної палати продиктована необхідністю наявності такої зони в підвальному приміщенні для того, щоб Городнянська лікарня виконала вимоги, пов’язані з її статусом спроможного лікарняного закладу. Окрім того, в прикордонній зоні при наявності сусідів-агресорі вона є гострою необхідністю, зважаючи на напружену ситуацію в зоні можливих військових дій.

     Щиро дякуємо ТОВ «Байєрсдорф Україна» за те, що вони знайшли можливість підтримати Городнянську громаду в такі складні для України часи й допомагають зберегти нашу місцеву лікарню в такому необхідному для наших людей статусі спроможного лікарняного закладу.