Городнянська міська рада
Новини

ТЕХОГЛЯД АВТОМОБІЛІВ МОЖНА ПРОЙТИ У ГОРОДНІ

8 лютого у  Вокзал-Городні по вулиці 1Травня, 127 почала працювати випробувальна лабораторія «АВТОТРАНСЛАБ», яка проводить технічний огляд автомобілів.  Однак тут встигли прийняти лише перших десять клієнтів —автобуси системи освіти та транспортні засоби приватних підприємців, коли почалось повномасштабне вторгнення російських військ на нашу територію. Лабораторія призупинила свою діяльність, а двоє її співробітників одразу пішли до лав ЗСУ боронити країну.

Нині лабораторія знову приймає клієнтів, а обслуговування їх здійснюють чотири працівники: інженер з якості, два оператори та керівник Сергій Храпатий.

—До 2011 року в Городні за цією ж адресою діяла установа, яка проводила технічний огляд автомобілів, тому на базі збереженого обладнання нам було простіше запустити свою діяльність,—розповів Сергій Васильович.— За підтримки Городнянської міської ради цей процес відбувся досить швидко, люди отримали робочі місця і можливість проходити перевірку технічного стану транспортних засобів окремих категорій тут, на місці, не витрачаючи час та кошти на поїздки, наприклад, в Чернігів, де є така найближча станція.

Приїжджають сюди клієнти з ближніх Корюківки та Сновська, бо в найближчих районах такі послуги не надаються.

Працівники лабораторії щодня роблять технічний огляд 6-7 транспортних засобів. Кажуть, що з навантаженням справляються і постійно вдосконалюють свій рівень знань, навчаючись, щоб надавати послуги найвищого рівня якості.

На знімку: керівник випробувальної лабораторії «АВТОТРАНСЛАБ» ТОВ «Автотрансвуд» Сергій Храпатий приймає до огляду черговий автобус.