Городнянська міська рада
Новини

Святкування Великодніх свят в громаді відбудеться з дотриманням карантинних вимог та обмежень

Про відзначення Великодніх свят в умовах жорстких карантинних обмежень сьогодні, 21 квітня, говорили на спільній нараді Городнянської та Тупичівської територіальних громад.

Міський голова Андрій Богдан запросив до діалогу також священнослужителів храмів та місцевих керівників поліції, служби з надзвичайних сиуацій, держпродспоживслужби та медицини.

Вже близько місяця Городнянщина перебуває у «червоній» зоні у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією, пов’язаною із зростанням кількості захворювання на коронавірусну інфекцію серед населення. Тому усі святкові заходи будуть проходити в умовах жорсткого карантину.

Богослужіння в храмах на Вербну неділю та Пасху відбуватимуться без участі вірян з використанням акустичних систем.  За словами начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради Олени Яцкової така апаратура наявна у клубних закладах і нею можна скористатися.

Освячення лози на Вербну неділю буде суботнього вечора та на ранковій службі в неділю на прилеглій до храмів території.

Пасхальні кошики освячуватимуть також на відкритому просторі з дотриманням безпечної дистанції.

Використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, є обов’язковою вимогою.

Для потреб церков безкоштовний соціальний магазин «ДякуЮ» після завершення зустрічі передав захисні маски, які отримали від чернігівських волонтерів.

Настоятелі церков також долучаться до інформаційно-роз’яснювальної роботи з парафіянами про те, як потрібно убезпечити своє здоров’я на час карантину.

Пресслужба міської ради