Городнянська міська рада
Новини

Святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

23 серпня городнянці та гості міста святкували День Державного Прапора та День Незалежності України.

Урочистості розпочалися відкриттям у фойє міського будинку культури виставки «Сіверщина. Блокпост пам’яті», головними експонатами якої були персональні речі загиблих у російсько-українській війні солдат. Представники громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» зібралися на заході, щоб вшанувати пам’ять полеглих у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України учасників АТО.  Присутні висловлювали глибоку вдячність родинам загиблих за стійкість, мужність, мудрість та можливість у великому родинному колі віддати шану пам’яті сучасним героям-захисникам.

До заходу приєдналися міський голова Андрій Богдан, голова райдержадміністрації Денис Камко, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирев, представники районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Вшанували у цей день і згадали усіх полеглих захисників, і кожного Героя Городнянського району. На квітково-плодовій мапі району, викладеній біля міського будинку культури, прапорцями з портретами були позначені втрати у російсько-українській війні.

Біля пам’ятного знаку загиблим за Незалежність та територіальну цілісність України відбулася літія.

На центральній площі міста пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Діти загиблих підняли державний прапор, тримали над головою синьо-жовті прапори ті, хто втратив своїх найрідніших.

Зі сцени лунали слова вітання від міського голови Андрія Богдана, голови РДА Дениса Камко та гостей заходу, з нагоди свята – Дня Незалежності України, були вручені Почесні грамоти.

На Соборній площі відбувся великий святковий концерт за участю кращих колективів Городнянщини.

На міському стадіоні для дітей виступали дитячі художні аматори, а також Чернігівським прикордонним загоном був організований виступ кінологічної служби, у центрі міста проходили різноманітні виставки.

Свято для городнянців та гостей міста продовжив феєричний V-й Ювілейний молодіжний фестиваль аматорської творчості «SAMMER FEST» у міському парку культури та відпочинку. Виступи артистів були професійними, емоційними і створювали чудовий настрій усім присутнім.

Завершилося свято неймовірно гарним святковим салютом.

.

.