Городнянська міська рада
Новини

Святковий концерт до Дня громади та Дня підприємця

Сьогодні біля міського будинку культури пройшов святковий захід до Дня громади та Дня підприємця.

4 вересня Городнянська об’єднана територіальна громада відзначила третю річницю від дня створення, а також традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійснені економічних реформ в Україні. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні. Усіх присутніх на святі привітав міський голова Андрій Богдан та нагородив приватних підприємців Городнянщини Почесними грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, соціально-економічний розвиток Городнянської громади, активну громадську позицію, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди відзначення Дня підприємця.

Кожен з нас хоче бачити громаду дружньою, сильною і процвітаючою, а громадян – щасливими й заможними. І лише шляхом об’єднання навколо ідеї розвитку громади можливо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще сьогодення. Городнянська громада має багато планів щодо свого розвитку. Крок за кроком ми будуємо своє майбутнє та прагнемо перетворити свою територію на простір, комфортний для життя та роботи.

Творчі колективи будинку культури, окремі виконавці на святковому концерті вражали своїми талантами та подарували гарний настрій всім присутнім на святі.