Городнянська міська рада
Новини

Створено громадську організацію «Рибацько-спортивний клуб «Рибалки Городнянщини»

Створено громадську організацію «Рибацько-спортивний клуб «Рибалки Городнянщини».
18 липня 2016 року ініціативна група любителів рибної ловлі зареєстрували громадську організацію «Рибацько-спортивний клуб «Рибалки Городнянщини». Головною метою цього об’єднання визначили боротьбу з браконьєрством, забезпечення порядку і підтримання благоустрою на водоймах.
Свою роботу риболови почали з благоустрою озера Циганського. Розчистили пляжну зону від чагарників, продовжують звільняти береги від очерету, встановлені смітники, триває робота по завезенню піску та приведенню до належного стану пляжної зони.
Серед засновників клубу є професійний екологічний інспектор, який має право затримувати порушників, складати протоколи та передавати справи у суд. Причому не тільки за браконьєрство, а й за миття машин в охоронних зонах водойм, підпали трав на луках і болотах, за інші порушення.
Засновники клубу хочуть задіяти якомога більше риболовів-любителів до спільної справи. Якщо більшість водойм будуть під наглядом місцевих жителів та риболовів, то у разі виявлення порушників чи браконьєрів можна буде швидко відреагувати, забезпечити прибуття на місце події екологічного інспектора, і нарешті, покарати тих, хто не стільки ловить, скільки гробить рибу.
Стати членом клубу може кожен бажаючий. Після приєднання до колективу кожен отримає іменні посвідчення. Умови щодо членства у клубі можна дізнатися за телефонами: 0938345633 (Олександр) та 0972111399 (Віктор). Також створені сторінки у соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook» (посилання під записом), до яких ви також зможете приєднатися, ділитися своїми думками та висловлювати свої пропозиції та скарги.
https://vk.com/rybalkygorodnyanshyny
https://www.facebook.com/Рибацько-спортивний-клуб-Рибалки-Городнянщини-1409057039393871