Городнянська міська рада
Новини

За порушення Правил благоустрою громади шрафуватимуть!

Шановні жителі Городнянщини, керівники підприємств, установ та організацій об’єднаної територіальної громади, приватні підприємці!

Є необхідність нагадати, що якщо країна перебуває у  стані війни і ми всі переживаємо надскладні часи – це не привід нехтувати елементарними правилами санітарного стану територій, влаштовування звалищ побутового та будівельного сміття біля будинків, дворів та приміщень, ставити транспортні засоби на газони, не доглядати за територією, закріпленою за юридичними особами та підприємцями тощо.

Нагадуємо, що рішенням 4 (22-ої) сесії міської ради від 05.04.2018 р.  були затверджені Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, зелених зон, скверів та додержання тиші в громадських місцях на території Городнянської міської ради.

Даний документ визначає обов’язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та громадян у сфері благоустрою з метою забезпечення утримання території громади у чистоті й належному стані.

Будь ласка, дотримуйтесь визначених ним правил. Бо за їх невиконання передбачені чималі штрафи – для громадян від 340 до 1360 гривень, на посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 гривень. Протоколи про порушення мають право складати уповноважені особи виконавчого комітету та працівники органів внутрішніх справ.

Слід зазначити, що Кодексом України про адміністративні правопорушення відмінено такий вид відповідальності як попередження.

Тож будьте відповідальними та організованими, ставтеся до міста й сіл як до власної оселі, бо нам і нашим дітям у ньому жити.