Городнянська міська рада
Оголошення

Щодо можливості отримання агровиробниками допомоги від USAID АГРО

Повідомлямо про можливість подання заявок сільгоспвиробникам з 01 по 14 березня до Державного аграрного реєстру (далі – ДАР) для отримання від Програми USAID АГРО добрив та насіння соняшника.

Агровиробники, які обробляють від 5 до 500 га, можуть отримати міндобрива або насіння соняшника від Програми USAID АГРО у межах ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна. Проект здійснюється у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Заявки приймаються через ДАР до 14 березня 2023.

Щонайменше 6 800 агроММСП отримають загалом 6 тис тонн мінеральних добрив для підживлення озимих культур і основного та припосівного внесення на ярі культури, а також насіння соняшнику для класичної технології вирощування на площі 28 тис га.

Допомога буде надана за однією з трьох опцій на вибір заявника:

  • або 1 тонну мінеральних добрив для підживлення озимих культур (Сульфат амонію ((NH4)2SO4),  Nitrogen 21%, Sulfur 24%);
  • або 1 тонну мінеральних добрив для основного та припосівного внесення на ярі культури (Нітроамофоска NPK 16:16:16 або Карбамід (СО(NH2)2), Nitrogen 46,2%);
  • або до 25 посівних одиниць насіння соняшнику компанії Лімагрейн (гібриди, призначені для класичної технології вирощування у розрахунку 1 посівна одиниця на 2 га).

Учасники мають забезпечити логістику доставки добрив/насіння з обласних пунктів розподілення власним транспортом/коштом.

Подати заявку можна в ДАР у розділі «Доступні програми» – «Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника».

Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які:

  • зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства;
  • мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від 5 до 500 га, розташовані в наступних областях: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська;
  • зареєстровані у ДАР https://www.dar.gov.ua. Заявники зможуть обрати один з трьох видів допомоги: мінеральні добрива для підживлення озимих культур або мінеральні добрива для основного та припосівного внесення на ярі культури або насіння соняшнику;
  • відповідають іншим вимогам: не здійснюють господарську діяльність на окупованих територіях, території РФ та Республіки Білорусь; не є об’єктом санкцій відповідно до українського законодавства тощо (повний перелік вимог у ДАР).

Посилання на корисні матеріали:

  • Інструкція з реєстрації у ДАР (https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia)
  • Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР (https://www.dar.gov.ua/cards…/yak-uvijty-ta-vidredaguvaty)

Контактна інформація ДАР:

Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua