Городнянська міська рада
Оголошення

Подача ініціатив від громадськості на проект з питань безпеки та соціальної згуртованості

У 2023 році Програма розвитку ООН із відновлення та розбудови миру впроваджує на території Чернігівської області один із компонентів своєї діяльності: Громадська безпека та соціальна згуртованість, в рамках якої планується підтримка реалізації міні ініціатив на Робочих групах з громадської безпеки.

Міні-ініціативи на конкурс можуть подаватися громадськими організаціями та ініціативними групами на суму до 3 тис.доларів. Проєкт, який набере найбільшу кількість голосів за результатами голосування, буде підтриманий Програмою ООН.

На засіданні Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Городнянської міської ради, проведення якого планується  10 березня 2023 року о 10.00 годині в залі засідань, згідно порядку денному, буде розглянуто питання «Про розгляд та затвердження міні-ініціатив у 2023 році»,  де автори ідей будуть презентувати свої міні-ініціативи  по напрямках громадська безпека та соціальна згуртованість.

Заповнену форму Заявки учасника конкурсу міні-ініціатив /міні-проектів (разом з формою бюджету) просимо заздалегідь надіслати на електронну адресу gormr@ukr.net з темою «На конкурс».

Аплікаційну форму та бюджет можна завантажити за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1_vWR9DRmiNlh_s5gyuxY6S6HuMK_MqoX?usp=share_link

В разі виникнення запитань звертайтесь 0961003469 Олександр.

Запрошуємо громадські, благодійні організації та ініціативні  групи взяти участь у конкурсі міні-ініціатив!