Городнянська міська рада
Оголошення

                        ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 1 квітня 2023 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів, встановлена відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, наказу Чернігівського рибоохоронного патруля від 23.03.20213 № 36 – од. Заборонене  промислове, любительське і спортивне рибальство.

ЗАБОРОНЕНО:

1) добування (вилов) водних біоресурсів на нерестовищах, в тому числі з берега:

з 1 квітня до 10 червня (включно) – у всіх водосховищах;

з 1 квітня до 20 травня (включно) – у всіх річках в кореневих водах;

з 1 квітня до 30 червня (включно) – в придатковій системі водойм (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені);

2) пересування всіх транспортних засобів чи моторних суден у заборонених місцях, у період нересту, на нерестовищах (за винятком установлених суднових ходів), за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади.

Крім того, згідно ст. 39 Закону України «Про тваринний світ» у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах тощо).

ДОЗВОЛЕНО:

добування (вилов) водних біоресурсів на не заборонених органами рибоохорони ділянках рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) гачковими знаряддями (добування) вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега.

Отримати консультацію з любительського та спортивного рибальства в період нересту можна за номером телефону (0462)727-135 в робочі дні: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45 (обідня перерва з 12:00 до 12:45).

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 (цілодобово).

За інформацією Чернігівського рибоохоронного патруля