Городнянська міська рада
Новини

2 березня відбулась вісімнадцята сесія Городнянської міської ради восьмого скликання.

У її роботі взяли участь голова Чернігівської районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая та депутатка Чернігівської обласної ради Олена Яцкова.

На сесії депутати заслухали звіти старост Дроздовицького старостинського округу Коваленка В.І. та Деревинського старостинського округу № 10 Городнянської міської ради Воробіна М.О.

Також були розглянуті питання про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку Городнянської міської ради за 2022 рік, про хід виконання Стратегії розвитку Городнянської міської територіальної громади на 2019-2027 роки за 2022 рік, про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 12 місяців 2022  року, про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 2022 рік,   про використання коштів цільового фонду Городнянської міської ради у 2022 році та про затвердження звіту про виконання місцевих цільових Програм у 2022 році.

Своїми рішеннями депутати внесли зміни до ряду  діючих Програм та до відповідних рішень попередніх сесій міської ради щодо діючих Програм та розглянули ряд інших питань.