Городнянська міська рада
Новини

Стали призерами престижного наукового конкурсу

     Центр надання соціальних послуг міської ради постійно долучається до різноманітних суспільно важливих ініціатив. Відносно недавно тут працювали над проєктом медіаграмотності й інформаційної гігієни, щоб виробити алгоритми й надати рекомендації всім охочим розпізнавати брехню й маніпуляції у соціальних мережах. Принципово практичний підхід до проєкту нещодавно оцінили в Українській асоціації освіти дорослих.

 

– На етапі роботи над темою ми переслідували виключно практичні цілі – навчити

людей розрізняти неправдиву інформацію, не вестися на маніпуляції, відшукувати потрібні дані в океані інтернету. Вже згодом готову роботу, успішно застосовану на практиці ми передали в асоціацію освіти дорослих на конкурс. При цьому на успіх не розраховували, бо розуміли, що конкурувати з 68-ма учасниками, більшість з яких представляли виші великих міст України, буде важко, – пригадала співавторка проєкту Людмила Петлай.

     Тому стало приємною несподіванкою запрошення представників Городнянського центру надання соціальних послуг на форум Української асоціації освіти дорослих, де черговим сюрпризом став приз за зайняте проєктом третє місце в номінації «Кращий проєкт громадянської освіти».