Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Спільна інформаційна діяльність служби зайнятості та територіального центру комплектування та соціальної підтримки на сучасному етапі

10 травня для безробітних Городнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості спільно з представником Городнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

            Даний захід проводиться вже неодноразово з метою заохочення безробітних до проходження військової служби за контрактом у ЗСУ та роз’яснення її переваг. Майор Ковальов А.Л. розповів присутнім про перспективи служби, а саме умови надання грошового, матеріального та медичного забезпечення, ознайомив з пільгами, правами та гарантіями військовослужбовців, повідомив про можливість забезпечення житлом. Також він акцентував увагу безробітних на можливості проходження безкоштовного навчання у військових навчальних закладах Міністерства оборони України. Присутні змогли ознайомитися з вакантними посадами військових частин, які знаходяться в зоні відповідальності або військових частин, в інтересах яких здійснюється пошук та відбір кандидатів.

           Для кращого сприйняття почутої інформації для безробітних були презентовані відеоролики, які яскраво передали всі позитивні сторони служби.  

           Отже, співпраця служби зайнятості з військовиками дає можливість шукачам роботи отримати безкоштовну освіту, працевлаштуватися на престижні посади, мати гідне матеріальне забезпечення.