Спільна інформаційна діяльність служби зайнятості та територіального центру комплектування та соціальної підтримки на сучасному етапі

10 травня для безробітних Городнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості спільно з представником Городнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

            Даний захід проводиться вже неодноразово з метою заохочення безробітних до проходження військової служби за контрактом у ЗСУ та роз’яснення її переваг. Майор Ковальов А.Л. розповів присутнім про перспективи служби, а саме умови надання грошового, матеріального та медичного забезпечення, ознайомив з пільгами, правами та гарантіями військовослужбовців, повідомив про можливість забезпечення житлом. Також він акцентував увагу безробітних на можливості проходження безкоштовного навчання у військових навчальних закладах Міністерства оборони України. Присутні змогли ознайомитися з вакантними посадами військових частин, які знаходяться в зоні відповідальності або військових частин, в інтересах яких здійснюється пошук та відбір кандидатів.

           Для кращого сприйняття почутої інформації для безробітних були презентовані відеоролики, які яскраво передали всі позитивні сторони служби.  

           Отже, співпраця служби зайнятості з військовиками дає можливість шукачам роботи отримати безкоштовну освіту, працевлаштуватися на престижні посади, мати гідне матеріальне забезпечення.