Городнянська міська рада
Новини

            Спілка чекає пожежників-добровольців

            На території України створена громадська спілка «Пожежні-рятувальники України» . Головною метою створення Спілки є організація добровільної пожежної охорони в Україні, задоволення суспільних потреб, інтересів членів Спілки у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки, об’єднання юридичних та фізичних осіб, які займаються роботою, що пов’язана з рятуванням людей та ліквідацією будь-яких надзвичайних ситуацій та подій.

         Перевагами членства у Спілці є можливість захисту прав та законних інтересів членів Спілки в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, можливість отримання соціально-правової допомоги у врегулюванні трудових і побутових питань, забезпечення членів Спілки технікою, обладнанням, спеціальним одягом та іншим майном за рахунок співпраці Спілки з міжнародними донорськими організаціями та благодійними фондами, можливість носіння форменого одягу та знаків розрізнення встановленого зразка, а також отримання посвідчення члена Спілки.

         Доклавши спільних зусиль, ми зможемо забезпечити надійний захист майна, а що найголовніше – здоров’я і життя людей від пожеж, аварій та надзвичайних ситуацій на території Чернігівського району.

                                               Ігор ДОВГОПОЛ, начальник Чернігівського районного управління           Головного управління ДСНС України у Чернігівській області

 

                        Заяви для прийняття до членства Спілки слід надавати на електронну адресу: chern_city@cn.dsns.gov.ua.

 

З діялністю Спілки можна ознайомитись за посиланням: https://hromady.org/wp-content/uploads/2023/03/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D0%B8.pdf