Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Соціальний безкоштовний магазин “ДякуЮ” успішно працює

Вже близько двох місяців у Городні працює безкоштовний соціальний магазин «ДякуЮ». Два рази на тиждень, у четвер та суботу з 9.00 до 14.00 год., сюди можна завітати та обрати необхідні речі. За один раз ті, хто потребують допомоги, можуть узяти собі до 10 кілограмів одягу, іграшок та інших речей.

Голова відокремленого підрозділу ГО «Дякую» Галина Волочок, яка координує роботу магазину, каже, що у середньому за день звертається 10-12 сімей. Вже встигли тут побувати жителі сусідніх Тупичівської та Сновської громад.

«Намагаємося допомогти усім соціально незахищеним категоріям населення, які до нас звертаються. Хоча графік роботи лише два дні, але волонтери готові прийти до магазину у разі потреби в інший час, бувають й такі випадки», – зазначає вона.

Зі збором та видачею речей допомагають усі бажаючі. Активно благодійним проектом опікуються депутати обласної ради Олена Яцкова та Юлія Гребнєва. Голова Чернігівської районної ради Микола Силенко також вже встиг зробити свій особистий внесок у реалізацію громадського проєкту.

Загалом проєкт такого соціального спрямування об’єднав зусилля громадськості та влади.

Міський голова Андрій Богдан вважає, що подібні громадські ініціативи потребують підтримки, адже в усьому світі благодійництво є показником високого культурного та соціального розвитку.

Пресслужба міської ради