Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, з нагоди Дня волонтера, в міській раді відбулась зустріч керівництва міста з найбільш активними учасниками волонтерського руху на Городнянщині.

Мабуть, вперше від 2014 року, коли волонтерство набуло нового значення, волонтерська спільнота, яка між собою має налагоджені індивідуальні зв’язки, зібралась разом, щоб обговорити напрямки своєї діяльності, поговорити про співпрацю й про те, що хоча кожен і рухається своїм вже напрацьованим шляхом, є питання й проблеми, які можна й треба вирішувати разом, гуртом. Зокрема, домовились про створення єдиної благодійної організації волонтерів, яка б могла стати в нагоді кожному, хто всі свої зусилля спрямовує на активну підтримку армії й тих, хто того потребує.

Ну й , звичайно, яке ж свято без нагород? Грамотами міської ради були відзначені Тамара КРАВЧЕНКО, Жанна ГРЕБІНЬ, Ольга ІНДУЧНА, Ірина НОХРІН, Наталія ОСОКІНА, Євгеній КУЛІНІЧ, Олександр РОЗЕНКО, Анатолій ЛЕПЕНЬ , Павло ГОРБИЛЬОВ та Тетяна КИСЛУХА.

Діяльність волонтерів різнопланова — хтось шиє плитоноски й маскувальні халати, хтось виготовляє буржуйки, хтось плете маскувальні сітки, хтось збирає кошти й купує найнеобхідніші речі для захисників, хтось готує їжу для воїнів тощо. Але мета у всієї волонтерської спільноти одна — наблизити перемогу, додати сил і можливостей тим, хто зі зброєю захищає Україну, щоб скоріше звільнилась вона від ворожої навали.

Як сказав міський голова Андрій БОГДАН,  сьогодні весь український народ — волонтери. І всі, хто віддається цій нелегкій справі, заслуговують на найвищу шану й подяку. Адже волонтерство — це не примусовий крок, а свідомий вибір і надважка праця тих, хто всією душею прагне світлого майбутнього для України.