Городнянська міська рада
Новини

       Сьогодні, з нагоди державного свята Дня незалежності України, міський голова Андрій Богдан вручив грамоти Городнянської міської ради Ганні КРУПЕНІЧ – вчительці математики Городнянського ліцею №1та Юлії МИРОНЕНКО – практичному психологу цього ж ліцею за сумлінну працю на освітянській ниві, зразкове виконання посадових обов’язків та високу результативність праці. Принагідно поспілкувались з Юлією Михайлівною щодо викликів сьогодення, стресових психологічних ситуацій, які виникають як у школярів, так і в педагогів та батьків та як з ними боротись.

   Грамотою міської ради також було відзначено волонтерський колектив «Поліські берегині» за самовіддану волонтерську діяльність, патріотизм, вагомий внесок у наближення Перемоги та активну громадянську позицію. Нагадаємо, це колектив, який виготовляє маскувальні сітки для потреб військових.

  Окремою нотою звучало вітання та вручення грамот для трьох мужніх залізничників, які в час ворожого оточення під носом у окупантів розібрали рейки на коліях, якими ворог міг скористатися для постачання боєприпасів, пального, техніки та живої сили на окуповану ним територію. Про той випадок сьогодні на загал розповіли Анатолій ПЕТРОВ – бригадир колії Сновської дистанції колії ПЧ-14 та Сергій СКАЛІЙ – його колега, монтер колії. Допомагав їм у цій небезпечній і відповідальній місії  третій нагороджений – шляховий майстер Сновської дистанції колії ПЧ-14 Микола ЛИСЕНКО. Ця історія заслуговує на те, щоб її як приклад високого патріотизму та мужності  почули якомога більше земляків. І незабаром ми це зробимо.