Городнянська міська рада
Новини

  Сьогодні з Днем місцевого самоврядування вітаємо всіх, хто працює в органах місцевої влади,  депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми,  дбають про розквіт і зростання міст і селищних громад

       Наше з вами головне завдання – працювати на благо територіальних громад та відстоювати їх інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід. 

       Сьогодні в умовах збройної агресії країни терориста саме на органи місцевого самоврядування покладається відповідальна місія – рятувати своїх співгромадян, думати про їхній добробут та за соціально-економічний стан громад, особливо на деокупованих територіях.

        Дякуємо кожному з вас за те, що обрали цей непростий шлях і за те, що завдяки цьому усі ми працюємо як єдиний злагоджений механізм. Дякуємо за те, що з початку повномасштабного вторгнення ви залишилися в нашому прифронтовому місті і продовжили працювати на благо громади. Адже ви знаєте, що потрібні людям і по-іншому ви просто не можете.

       Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста і села щасливими й багатими і вільними. Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!