Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні відбулось чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості  Городнянської  міської територіальної громади.

Його учасники заслухали інформацію начальника відділу поліцейської діяльності №1 Чернігівського РУ поліції ГУ НП України в Чернігівській області Романа Лутченка, начальника 4-ої державної пожежно-рятувальної частини Максима Кені, генерального директора КНП «Городнянський ЦПМДС» Михайла Назаренка, директорки КЗ «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради Наталії Семенової,  головної спеціалістки відділу культури, сім»ї, молоді та спорту Городнянськї міської ради Галини Волочок та начальниці відділу у справах дітей Городнянської міської ради Ольги Божок про проблеми та стан справ у їхніх сферах діяльності.

Група була створена в рамках реалізації UNDP – Програми розвитку ООН, яка працює на Городнянщині. Фахівці команди ПРООН вивчають ситуацію на Городнянщині, вчать місцевих керівників структур і громадських організацій працювати в напрямку реалізації міні-ініціатив, брати участь в різних проєктах, спрямованих на підвищення стійкості та відновлення громад.

На засіданні, зокрема, обговорювалась можливість створення соціальної пральні в Городні, ініційована Наталією Семеновою, кризової кімнати з роботою психолога, що озвучила Галина Волочок, інші можливі ініціативи.

Учасники робочої групи  на минулому засіданні проголосували та затвердили три міні-ініціативи, дві з яких ще знаходяться в стадії розгляду, а третя – встановлення сонячних ліхтарів для освітлення пішоходних переходів у Городні в темну пору доби, вже почала реалізовуватись.