Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні відбулась дев’ятнадцята сесія Городнянської міської ради восьмого скликання.

У порядку денному на розгляд депутатів виносилось 27 питань.

Першим розглядалось питання про стан забезпечення пожежної безпеки на території Городнянської територіальної громади. Як доповів начальник пожежно- рятувальної частини Максим Кеня, статистика пожеж у порівнянні з минулорічними не збільшилась, а стан забезпечення частини й кадрами, й технікою задовільний, що дозволяє пожежникам оперативно реагувати на всі виклики. Найбільшою проблемою на сьогодні є неконтрольоване випалювання сухої трави. Щоб запобігти цьому явищу, пожежниками ведеться профілактична роз’яснювальна робота як серед громадян, так і на підприємствах. У ході обговорення даного питання депутати внесли кілька конструктивних пропозицій щодо покращення ситуації в плані пожежної безпеки в громаді та прийняли звіт до відома.

Сесія також заслухала звіти старост Бутівського та Конотопського старостинських округів А.В. Пошенка та Т.М.Кислухи про їхню роботу та затвердила їх.

При розгляді питань, що стосуються комунальних підприємств, депутати проголосували за виділення додаткових 35 тисяч гривень для ЖЄДу для компенсації збитків від автобусних неприбуткових рейсів і близько 350 тисяч гривень для ВУЖКГ на оформлення ліцензії на воду на 25 років та за збільшення фінансового обсягу Програми розвитку житлово- комунального господарства та благоустрою населених пунктів Городнянської міської ради на 2021-2025 роки на 6 мільйонів, які планується витратити на ремонт доріг.

Сесія також розглянула блок питань, що стосуються виконання місцевого бюджету, використання коштів резервного фонду, внесення змін до своїх попередніх рішень стосовно діючих Програм та бюджету. Депутати підтримали виділення 100 тисяч гривень фінансової допомоги по відповідній Програмі Державній міграційній служби України для відновлення в Городні діяльності її відділу.

Рішенням сесії було затверджено ліквідаційний баланс КЗ ” Переписька початкова школа ” Городнянської міської ради. А також на сесії було розглянуто блоки майнових і земельних питань і затверджено звіт виконавчого комітету міської ради про стан залучення грантів, гуманітарної та іншої допомоги для громади в умовах воєнного стану.

Вів сесію міський голова А.І.Богдан.

Детальніше з рішеннями сесії по розглянутих питаннях можна буде ознайомитись на офіційному сайті міської ради у розділі “Нормативно- правові акти”.

Переглянути статистику та оголошення

Просувати допис

Усі реакції:

2424