Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні в Україні відзначають День Матері – найтепліше і найважливіше свято на Землі.

Нема у світі нічого ріднішого, ніж мамина посмішка, ніж тепло маминих рук. Найніжніші, наймиліші, найвродливіші і найжіночніші, сьогодні наші Матері стали мужніми і нескореними. У їхніх очах – біль, сльози й туга, тривога за своїх дітей, тривога за синів-воїнів, тривога за майбутнє. Їхнє святе й праведне жіноче єство сповнене справедливого гніву проти тих, хто посягнув на найсвятіше – на життя і майбутнє їхніх дітей. Вони собою закривають малюків від вибухів і звуків сирен, вони проводжають своїх мужніх синів і доньок на пекельні воєнні дороги, і чекають, чекають, чекають. Вірять і моляться. І летить Мамина молитва у Небо, до Бога, прохаючи, щоб вберіг, захистив, дав Перемоги і миру усім дітям у світі.

 Благословенна будь, українська Жінко-Мамо! Терпляча і любляча. Мужня, нескорена, вічна… Ти сьогодні з надією жертвуєш своє дитя Богові, Україні, Волі. Уклін Тобі і слава!

Зі святом вас, найрідніші Мами у світі! Хай нарешті згине проклята війна у пекло, хай повернуться всі сини й доньки живими і неушкодженими і з омріяною Перемогою. І вклоняться вам до землі за те, що любите, вірите, чекаєте. За те, що подарували найцінніше – ЖИТТЯ!