Городнянська міська рада
Новини

     Сьогодні в міському ліцеї №2 вдбувався особливий фестиваль та тренувальні заняття, які навчали юних футболістів основам мінної безпеки й правильного поводження з вибухонебезпечними предметами. Ця акція відбулась в рамках Міжнародного проєкту Spirit of Soccer Ukraine

        Футбольний фестиваль відкрив особисто Президент професійної ліги України Олександр Каденко. Також юних футболістів привітали міський голова Андрій Богдан, регіональний менеджер обласної асоціації футболу Анатолій Свистун, заступник голови Чернігівської районної ради Василь Леоненко, менеджер Української асоціації футболу Олександра Владімірова і директор ліцею Сергій Романчук.

       Спеціальні заняття з мінної безпеки з ліцеїстами провели дипломовані UEFA тренери Олександр Прокопенко, Олександр Бабор, Сергій Денисенко і Тетяна Кудра. Навчання мали дві частини – теоретичну, на якій дітей познайомили із вибухонебезпечними предметами й правилами поведінки з ними та практичну.

     Також юні футболісти отримали спеціальні зошити й інформаційні постери про мінні загрози і особливості розвитку футболу в Україні. А для подальших тренувань ліцей отримав десять м’ячів і два комплекти «маніжок» для гравців.

     Представники футбольного керівництва також обговорили із представниками місцевого самоврядування перспективи розвитку дитячого і юнацького футболу та шляхи збереження існуючих дорослих команд, проведення змагань місцевого й обласного рівнів. На завершення зустрічі Олександр Каденко провів автограф-сесію та підписав кілька футбольних м’ячів для місцевих любителів футболу на згадку.