Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні в Городнянській міській раді експерти Центру «Доброчин» Наталія Дрозд та Олександр Підгорний та представники місцевої влади обговорили проєкт Сценарію відновлення Городнянської територіальної громади.

👉Наша громада стійко витримала ворожу навалу на своїх територіях і подолала перші хвилі факторів безпосереднього руйнівного впливу військових дій.

Нинішня безпекова ситуація потребує продовження системного планомірного підходу до подальшого акумулювання зусиль у зміцненні спроможності громади, протидії негативним наслідкам збройної агресії практично у всіх основних сферах життєдіяльності.

🔰Враховуючи, що на державному рівні запроваджується Національний План Відновлення, який надає загальну рамку для регіональних планів та проектів відновлення, Городнянська територіальна громада при формуванні власного регіонального Плану відновлення бере за основу цілі, основні принципи та наступні кроки Плану Відновлення України.

👉Відновлення є процесом соціально-економічної трансформації, а не просто відновленням минулих структур і динаміки або простим поверненням до довоєнних рівнів і тенденцій. Таким чином, відновлення є багатовимірним і вимагає часу, тому ми повинні думати та планувати його заздалегідь.