Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні в Городні разом з першою заступницею голови обласної ради Ніною Лемеш та представницями благодійного фонду «Паляниця Україна» Оленою Кулаковою та Людмилою Одноколовою побувала подружня пара благодійників з Франції – Анрі та Олена Давід

     Олена родом з Макишина (її дівоче прізвище Мелешко), але вже 15 років вона разом з чоловіком мешкає у Франції. Під час повномасштабного вторгнення вони  з Анрі приймали у себе у Франції свою рідню й знайомих, які стали біженцями. З такої родинної допомоги у них і розпочався шлях волонтерства Україні і Чернігівщині зокрема.

    Родина навіть очолила французьку Асоціацію і спрямувала її діяльність саме на допомогу Чернігівщині. За таку потужну підтримку українського народу в нелегкі часи депутати Чернігівської обласної ради прийняли рішення присвоїти Анрі Давіду звання Почесного громадянина Чернігівської області.

    У рамку нинішнього візиту в Україну подружжя разом зі своїми партнерами з українського благодійного фонду «Паляниця Україна» завітали й на Городнянщину на запрошення депутатки обласної ради, очільниці відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Олени Яцкової. Гості зустрілись з мером Городні Андрієм Богданом, обговорили можливості подальшої співпраці. А також відвідали в місті  бібліотеку, краєзнавчий музей, школу мистецтв, де їх чекав змістовний концерт. А першим, що вони зробили, було вшанування пам’яті наших полеглих відважних городнянців біля Меморіалу Героїв, вшанувавши їхню пам’ять квітами та словами вдячності.