Городнянська міська рада
Новини

   Сьогодні в Городні на площі біля спортшколи  встановили скейт-майданчик для дітей та підлітків

          Нагадаємо, що ще до повномасштабного вторгнення громадяни подали до міської ради звернення, яке підписали 200 жителів міста, з проханням облаштувати подібну зону для активних дитячих розваг.

     У липні, коли робився поточний ремонт доріг по вулицях Троїцькій та 1 Травня, було підготовлено спеціальний майданчик для встановлення необхідних конструкцій.

       Сьогодні цей задум було втілено в життя. Щодо можливих претензій – мовляв, в країні війна, все інше не на часі, слід розуміти, шо роботи з благоустрою виконуються в усіх громадах, де нема бойових дій, і тим більше таких, які відновлюються після звільнення. Адже життя продовжується тут і зараз, і люди та тим більше діти повинні мати можливість перезавантажуватись і бути зайнятими чимось корисним для здоров’я. Дитинство не повернеться. Діти – вони сьогодні діти, їм потрібне дитиство тут і зараз, бо втрачене дитинство після закінчення війни не повернеться.

     Варто лише подивитись на юних велосипедистів та дітлахів з самокатами і скейтами– з яким задоволенням вони прийнялись одразу ж випробовувати майданчик. І почути, як вони дякували будівельникам, які ще продовжували встановлювати паркан довкола майданчика. Мами, які прийшли сюди з дітьми як тільки почули про таку можливість, теж переповнені позитиву:

     –Як тільки ми почули, що майданчик вже є, сина зупинити не можна було – йдемо негайно! Ось, вже спина мокра. А забрати його звідси неможливо. Де б ще він отримав стільки емоцій і задоволення! – сказала одна з них.