Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, в День святого Миколая, міський голова Андрій Богдан побував у Мощенці. Він поспілкувався з старостою Сергієм Руденком і з місцевими мешканцями.

Ситуація з мобільним зв»язком тут  залишається поки що невирішеною – щоб подзвонити, люди приходять до будівель старостату, школи, ФАПу щоб скористатись інтернетом. І це становить неабияку проблему. Але є сподівання,  що незабаром таки вдасться встановити тут межу мобільного зв»язку й підвести індивідуальний інтернет. Принаймні, це обіцяють таки зробити найближчим часом оператори Водафону та Старкому.

Поговоривши про нагальні проблеми, міський голова та його перший заступник Володимир Пінчук побували в багатодітній родині Ірини Зозулі, яка сама виховує чотирьох дітей після того, як її чоловік загинув у лісі в результаті рашистського обстрілу прикордоння.

Діти є діти, й вони завжди радіють подарункам . В родинах загиблих захисників і в місті сьогодні малята радо зустрічали доброго святого Миколая. Бо навіть у непростий воєнний час, серед болю, горя і втрат, незважаючи на повітряні тривоги й загрози ракетних обстрілів, не скасовується свято радості, надії і чудес.

Віримо у дива. Все здійсниться. Неодмінно дочекаємось свята, не обтяженого болем війни!