Городнянська міська рада
Новини

           Сьогодні у наші домівки завітав Свят-вечір. Це час, коли християни  відзначають одне з головних свят року – Різдво Христове

           Для українців цей день завжди був особливим, оскільки чарівним способом поєднував у собі і тихе святкування у родинному колі після сходження першої зірки за столом із традиційними дванадцятьма стравами, і веселу коляду з її піснями, пригощаннями та гуляннями.

 

            На жаль, цьогорічне Різдво ми відзначаємо в умовах жорстокої війни, яка змусила нас переосмислити всі найважливіші речі та життєві цінності. І кожен його зустрічає по-різному: хтось на передовій, боронячи  землю від окупантів, хтось у дорозі, доправляючи нашим  бійцям край необхідну допомогу, хтось на трудовій варті, забезпечуючи діяльність економічних галузей держави, хтось за кордоном далеко від рідної домівки…

        Але всіх нас об’єднує щира молитва і віра. Ми молимось, щоб новонароджений Ісус послав благодать на вистраждану, але незламну українську землю. У молитвах просимо, щоб Віфлеємська зірка зійшла на мирному українському небі  і її сяйво закрило наші міста й села від ворожих ракет.

           Ми щиро віримо, що Господь почує кожного з нас і Різдвяне диво прийде у кожну домівку, до кожного захисника і захисниці, які бережуть наш спокій та мир, до кожного українця, де б нині він не перебував, наповнить теплом та душевним спокоєм наші серця, а любов до України зробить нас ще сильнішими. Віримо, що Бог завжди поруч і оберігає нас від усього поганого.

      З Різдвом Христовим!