Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, у День енергетика, працівників Городнянської дільниці  Чернігівського району електричних мереж АТ «Чернігівобленерго» вітали голови одразу двох територіальних громад – Городнянської і Тупичівської.

Андрій Богдан вручив Грамоти Городнянської міської ради О.Мікулінському – інженеру групи договірної роботи, С. Мельнику– електромонтеру з експлуатації електролічильників 3-ої групи технічного аудиту та В.Пустовойту – електромонтеру оперативно-виїзної бригади.  

–Зі святом вас, друзі, – сказав міський голова колективу електриків. – Саме друзі, бо з перших годин ворожого оточення нам з вами разом довелось робити навіть неможливе для того, щоб жителі громади мали хоча б необхідний мінімум для забезпечення їхнього життя. Це ви здійснювали справжні подвиги, ризикували життям, щоб відновити енергопостачання у березні. Це ви нині і в дощ, і в сніг, і в мороз ліквідовуєте наслідки руйнувань і пошкоджень енергосистеми. Нинішня зима є і буде дуже непростою. І нам разом треба її витримати. Збройні Сили роблять все, щоб захистити нас від ворога. Ми повинні бути стійкими і мужніми, щоб допомагати їм боронити країну.

Лариса Шовкова, сільський голова Тупичева  теж висловила теплу вдячність енергетикам за підтримку й допомогу під час ворожого оточення й нинішню непросту щоденну працю.

–Ми пам,ятаємо, як у період оточення, коли у рашистів на блокпостах не було зв,язку між собою і вони не могли передати одне одному, що їде група електриків для ремонту ліній електропередач, ви, незважаючи на ризик отримати снайперську кулю, все одно мужньо вирушали в путь, щоб дати людям таке необхідне світло. Те, що ви робили й робите, заслуговує на найвищу шану і вдячність.

Лариса Миколаївна вручила грамоти Геннадію Тузу, Олександру Чеху та Андрію Тапесі.

Микола Камко, провідний інженер з розподілу електроенергії, вітаючи колектив, сказав, що хоча працю енергетиків люди інколи помічають лише тоді, коли виникають якісь проблеми, хоча електромережі дуже великі й не нові, хоча життя сьогодні щодня ставить нові виклики, городнянський колектив працівників енергетичної мережі працює дружно й злагоджено, протистоїть випробуванням і робить та робитиме надалі все від нього залежне, щоб у нашому житті було якомога менше пітьми.