Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні наша громада проводжала в останню путь Героя – воїна Олександра Ковальського, захисника, який загинув, підірвавшись на ворожій міні під Куп’янськом, 3 жовтня.

Олександру Ковальському було 38. Його молодшому брату Геннадію, який 14 травня нинішнього року, виконуючи бойове завдання, пропав без вісті, – 33.

Городнянці зустрічали земляка стоячи на колінах. Наша шана його подвигу і його батькам, які виховали такого сина, безмежна.

Попрощатись з Героєм прийшли не тільки його бойові побратими, родичі, знайомі, представники влади, а й геть незнайомі люди, в чиїх серцях ця втрата відізвалась безмежним горем.

Старшина 3-ої роти 1-го танкового батальйону 1-ої танкової бригади Олександр Ковальський – це ім”я назавжди вписане в історію Городнянщини, як і імена всіх тих, хто віддав найдорожче – життя за те, щоб кожен з нас отримав право жити.

Герої не вмирають. Це не просто слова. Їхня душа відчувається в кожному нашому подиху, в кожному стукоті серця. Вони залишаються з нами – щоб ми пам”ятали, якою ціною заплачено за кожний наш ранок, за кожний день. І щоб не пробачили. Ні ми, ні наступні покоління.